_______________________________________________

Rok szkolny 2018/2019

______________________________________________

Wyróżnienie w konkursie plastycznym i fotograficznym "Chrońmy przyrodę ojczystą" otrzymał Szymon W. z grupy V "Muchomorki".

______________________________________________

Wyróżnienie w XVIII Regionalnym Konkursie Plastycznym i Fotograficznym ,,Moja Mała Ojczyzna’’ w kategorii przedszkola otrzymał - Marcin O. (z grupy VI "Tygryski").

_______________________________________________

I miejsce w konursie "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" zajęła Antonina S. z grupy I "Kotki". Gratulujemy !

_______________________________________________

Oskar W. z grupy VII „Rybki” zdobył I miejsce w XVII konkursie plastycznym i fotograficznym „Chrońmy przyrodę ojczystą”. Wykonał pracę plastyczną w formacie A3 w technice płaskiej.______________________________________________________________________________________________

Akcja "Zostań EkoBohaterem",
której zwyciężczynią została Maja Z. z gr. IV "Wiewiórki".
Akcja promowała segregowanie śmieci, w myśl dbania o środowisko.
_______________________________________________

Udział w powiatowym konkursie plastycznym "Nasz Orzeł Biały"

_______________________________________________

Rok szkolny 2017/2018

_______________________________________________

_______________________________________________

Udział w konkursie plastycznym "Polska - moja ojczyzna":
- Maja D. (gr. IV "Wiewiórki")


- Julia T. (gr. IV "Wiewiórki").


_______________________________________________

Udziła w konkursie recytatorskim "Srebrna muza" przez Marceline W. (gr. VI "Tygryski")._______________________________________________

Marta Sz. (gr. VII) brała udział w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Legnicy

_______________________________________________

W XVI Regionalnym konkursie plastycznym i fotograficznym
"CHROŃMY PRZYRODĘ OJCZYSTĄ" organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Legnicy w kategorii wiekowej 4-6 lat wyróżnienie otrzymała
Martyna D. z gr. IV "Wiewiórki".Rok szkolny 2016/2017

Rozdanie nagród za wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny "Bohater z mojej bajki"W "Konkursie Wielkanocnym” organizowanym przez Chocianowski Ośrodek Kultury, następujące miejsca zajęli:

- w kategorii TRADYCYJNA PALMA WIELKANOCNA:

I MIEJSCE: grupa II "Kaczuszki"
III MIEJSCE: grupa III "Misie"

- w kategorii PISANKA WIELKANOCNA
grupa wiekowa 3 latki:

I MIEJSCE: Karol B. z grupy II "Kaczuszki"
II MIEJSCE: Magdalena S. z grupy II "Kaczuszki"
III MIEJSCE: Adam P. z grupy II "Kaczuszki"

grupa wiekowa 4-5 latki:

I MIEJSCE: Jakub C. z grupy VI "Tygryski".

W konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa” następujące miejsca zajęli:

1. Kategoria wiekowa 3-4 lata

I MIEJSCE:  Wojciech P. – gr. „Muchomorki”

WYRÓŻNIENIE:  Magdalena S.– gr. „Kaczuszki”

2. Kategoria wiekowa 5-6 lat

I MIEJSCE: Marta Sz. - gr. „Rybki”

WYRÓŻNIENIE: Aleksandra G., gr. "Słoniki"
Emilia P. - gr. „Tygryski”

Dzieci z naszego przedszkola licznie wzięły udział w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”, organizowanym przez Chocianowski Ośrodek Kultury. Dzięki uczestnictwu w konkursie przedszkolaki mogły zaprezentować swoje zdolności plastyczne i przy okazji bliżej poznać tradycje świąteczne związane z Bożym Narodzeniem. Trzeba przyznać, z dużą satysfakcją, że talentów nam nie brakuje. A nawet jest się czym pochwalić!!

Gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Rok szkolny 2015/2016

Leon M. z grupy I "Kotki" przyniósł do przedszkola największą liczbę nakrętek.
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2014/2015

30 września 2014 r. o godzinie 12:00 ustanowiliśmy Rekord Guinnessa. Przez 2 minuty 313 328 dzieci w całej Polsce szczotkowało ząbki!

Rok szkolny 2013/2014

Konkurs Plastyczny "Krajobrazy wokół mnie"

Za udział w Konkursie upominki przyznano:

- Zuzannie L. gr. VII
- Nikoli O. gr. VII
- Blance P. gr. I

Turniej Szachowy

W dniu 06.06.2014r. odbył się turniej szachowy podczas II Festiwalu Gier Logicznych i Strategicznych w Gimnazjum w Chocianowie. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 6 rund, tempo 10 min. na zawodnika, w kategorii od klas zerowych do gimnazjum. W zawodach wzięło udział dziesięciu zawodników. Przedszkole reprezentowali : Bartłomiej R. i Marek M. oboje z grupy ,,Słoniki”. Byli najmłodszymi szachistami podczas turnieju i to im przypadły dwie pierwsze lokaty. Bartek zdobył pierwsze miejsce, Marek drugie. Obaj otrzymali dyplomy i gry planszowe. Turniej odbył się w miłej atmosferze i pełnej emocji, a niektóre partie były bardzo zacięte i wyrównane. Gratulacje dla szachistów!!!

Konkurs ekologiczny
„Żyjemy zdrowo i wesoło zgodnie z naturą”

Dnia 14 maja w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Przemkowie odbył się II Powiatowy Konkurs Przedszkolny pod patronatem Starosty Polkowickiego. Uczestnikami zmagań konkursowych były drużyny przedszkolne z powiatu polkowickiego. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Pajacyki i Słoniki: Wiktoria K., Alicja D., Bartłomiej R. Mali miłośnicy przyrody podczas zmagań konkursowych musieli wykazać się sprawnością fizyczną, wiedzą z zakresu zdrowego żywienia, segregowania śmieci, rozwiązywali zagadki przyrodnicze. Pod okiem fachowca pani Ani Findysz dzieci sadziły sadzonki brzozy, które następnie przesadzą w ogrodach swoich przedszkoli. Podczas konkursu było dużo zabawy, dzieci i dorośli w ekspresowym tempie nauczyli się piosenki „ Ziemia, wyspa zielona”, która stała się hitem.Turniej Szachowy

W dniu 10.05.2014r. w Zespole Szkół Sportowych w Lubinie odbył się Turniej Szachowy z okazji narodowego święta ,,Konstytucji 3 Maja". Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund, tempo 10 min. na zawodnika. Nasze przedszkole reprezentował Bartłomiej R. z grupy ,,Słoniki", który zaliczył fantastyczne zawody zajmując pierwsze miejsce w kategorii klas 0-III (udzial wzięło 19 malych szachistów). Bartek otrzymał dyplom, pamiatkę i wspanialy puchar. Trzeba dodać, że Bartek był najmłodszym zawodnikiem turnieju. Brawo!!! Wielkie gratulacje.Turniej Szachowy

W dniu 1 maja 2014r. odbył się turniej szachowy im. Św. Jana Pawła II w Chocianowie. W kawiarence parafialnej do zawodów przystąpiło dziewięciu szachistów w najmłodszej kategorii wiekowej. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo 10 min. na zawodnika. W kategorii najmłodszej kl. 0-III zwyciężył Marek M. (kl.0) oraz Bartłomiejem R. (kl.0) oboje z grupy ,,słoniki”. Z klas zerowych udział jeszcze brali Krzysiu S., Daniel D. (grupa "Słoniki") i Marcin K. (grupa "Pajacyki"). Marek i Bartek otrzymali puchary, natomiast pozostali pamiątkowe medale.Sędzią głównym zawodów był p. Stanisław Róg. Dziękujemy za pamiątkowe fotografie p. Januszowi Lech. Gratulacje dla szachistów!!!

Turniej Szachowy

W dniu 07.04.2014r. odbyły się VIII Powiatowe Mistrzostwa pod patronatem Starosty Polkowickiego w Przemkowie. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo 15 min. na zawodnika. Z naszego przedszkola udział wzięło dwóch szachistów: Marek M i Bartłomiej R. (gr."Słoników"). Zaliczyli kolejny świetny występ, Bartek zajął drugie miejsce, a Marek piąte w kategorii klas 0- III (27 zawodników wystąpiło w tej kategorii). Obsada była mocna, przyjechali zawodnicy z Polkowic, Radwanic, a także uczestniczyła duża grupa dzieci miejscowych. Turniej odbył się w miłej atmosferze i pełnej emocji,a niektóre partie były bardzo zacięte i wyrównane. Gratulacje dla szachistów!!!

SZKOLNE SZACHOWE GRAND PRIX 2013/2014

Zakończyło się Szkolne Szachowe Grand Prix 2013/2014, które składało się z czterech turnieji w kategorii wiekowej klasy 0-III. Dwa turnieje odbyły się w Chok-u i dwa w Szkole Podstawowej w Chocianowie. Zawody trwały od listopada 2013r. do marca 2014r. W każdym odbyło się pięć rund (czas to 10 minut na zawodnika). Zgłosiło się dziewięciu zawodników i tyle też zostało sklasyfikowanych. Turniej odbywał się w miłej i koleżeńskiej atmosferze, pełnych emocji rywalizacji, niekiedy w bardzo wyrównanych partii. Po podliczeniu wyników z całego cyklu, każdy ,,szachista,, otrzymał dyplom, natomiast pamiątki (statuetki i medale) dla wszystkich będą rozdane podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.
Organizatorem i sędzią Szachowego Grand Prix 2013/2014 był p.Stanisław Róg. Przy organizacji współpracowali Pani Ania Steć (przygotowanie dyplomów) i Pan Janusz Lech (pamiątkowe zdjęcia). Fundatorem nagród jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Chocianowie.

I miejsce zajął Bartłomiej R. z grupy "Słoniki”,
II miejsce zajął Marek M. z grupy "Słoniki",
VI miejsce zajął Marcin K. z grupy "Pajacyki",
VI miejsce zajął Daniel D. z grupy "Słoniki".

W dniu 16.03.2014r. w Zespole Szkół Sportowych w Lubinie odbył się Turniej Szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych''. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo 12 min. na zawodnika. Nasze przedszkole reprezentował Bartłomiej R. z grupy ,,Słoniki", który ostatecznie zajął dobre szóste miejsce w kategorii klas 0-III (udzial wzięło 17 malych szachistów). Bartek otrzymał dyplom i drodne nagrody rzeczowe.W dniu 15.03.2014r. odbył się XXIII Turniej Szachowy w Spółdzielni Mieszkaniowej ,,PRZEMKO” w Przemkowie. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo 15 min. na zawodnika. Z naszego przedszkola udział wzięło dwóch szachistów: Madej Marek i Róg Bartłomiej. Zaliczyli kolejny udany występ, Bartek zajął trzecie miejsce, a Marek tuż za nim-czwarty w kategorii klas 0-VI (9 zawodników wystąpiło w tej kategorii). Oboje byli najmłodszymi uczestnikami turnieju. Bartek i Marek uczęszczają do grupy ,,słoników”. Gratulacje dla szachistów!!!

Dnia 06.03.2014r. w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie odbył się turniej szachowy cyklu Grand Prix o Puchar Dyrektora. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo 15 min. na zawodnika. Z naszego przedszkola udział wzięło dwóch szachistów: Marek M. i Bartłomiej R.. Zaliczyli bardzo udany występ - Marek zajął trzecie miejsce, a Bartłomiej szóste w kategorii klas 0-VI (14 zawodników wystąpiło w tej kategorii). Jednocześnie był to ostatni turniej Grand Prix. W końcowej klasyfikacji Marek zajął czwarte miejsce ( brał udział w 4 turniejach z 5 rozegranych), natomiast Bartek zajął 9 miejsce (brał udział w 3 turniejach z 5 rozegranych). Należy podkreślić, że chłopcy byli najmłodszymi uczestnikami całego cyklu Grand Prix. Bartek i Marek uczęszczają do grupy ,,Słoników”, której wychowawcą jest p. Nina Szpytko. Gratulacje dla szachistów!!! Podziękowania dla p. Janusza Lech za obecność i sesję zdjęciową oraz dla p. Madej za wsparcie mobilne.IV Turniej II Grand Prix w Szachach Szybkich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkoł im. Ireny Sendler w Przemkowie pod honorowym patronatem Europosla Piotra Borysa

Miejsce II - Marek M. grupa X
Miejsce X - Bartłomiej R. gupa X

Wielki Konkurs Ekologiczny pod hasłem "Drugie życie śmieci".

Zaświadczenie

Mikołajkowy Turniej Szachowy odbył się 6 grudnia 2013 r. w Chocianowskim Ośrodku Kultury.

W kategorii klas 0-III:

Miejsce I - Bartłomiej R. kl.0
Miejsce II - Marek M. kl.0

Konkurs gminny pt. "Świat widziany oczyma osoby niepełnosprawnej", którego organizatorem było Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie.

Miejsce I - Nikola O.lat 6
Miejsce II - Sandra W. lat 6
Miejsce III - Bartłomiej B. lat 4
Wyróżnienie: Dominik K. lat 6

Nikola O. Sandra W. Bartłamiej B. Dominik K.

VIII edycja powiatowego konkursu plastycznego "Dekorujemy Choinkę w Bibliotece...włóczką" zorganiozwanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Polkowicach dział Dziecięco-Młodzieżowy.

Miejsce I w grupie wielkowej do 3 lat zajęła:
Rodzina Janowiak, mama Danuta i Karol lat 3.

Copyright © by www.przedszkole.chocianow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.